Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 matematyka: Wyniki, pytania, odpowiedzi (poprawka)

Utworzony przez sylwia, 23 sierpnia 2010 r. o 11:37 Powrót do artykułu
alicja napisał:
podajcie jakies wyniki które pamiętacie może? chodzi mi o zdajacych poprawke z matematyki w pierwszym otartym jaki mieliscie wynik 2 i 12??
mi wyszło -12 i -2 ale pewno mam zle;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mowi sie ze poprawki sa latwiejsze. zna ktos jakies odp? w otwartym nie bylo 2 bylo x=7 i xkwadrat=2 wiec pierwiastek z 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie odejmowalem od piatego wyrazu i jak wyszla mi suma to wtedy dodalem i a1 wyszlo 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadnaiu z ciagiem z otwartych wyszło mi a1= 2 a r=6 a1,a2,a3,a4,a5=70 a5=26 70-26=44 a1,a2,a3,a4=44 a1=2 2+6=8 a2=8 8+6=14 a3=14 14+6=20 a4=20 20+6=26 a5=26 dodac to wszystko wychodzi 70 a1=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wychodziło -30. 70:5 = 14 - odejmujemy do a1 na moją logikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vat - 73,20 p<30 2,12 ciag a1=2 r= 6 2+8+14+20+25=70 rownanie chyba x2+4=różne od zera. i x=3 ktos ma jeszcze jakies pooparwne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak powinno wyjsc a1 2:) z vatem bylo proste mozna bylo na proporcje zrobic:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 zamkniete z logarytmem to 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to bylo!!!!! tragedia lepiej poszla mi normalna matura z pewnoscia niz ta poprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damn, faktycznie proste, cóż byle do 30% ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jesli chodzi o zadanie 26 to po tym co wyszlo 2, 12 to tam wyszlo x1 - 3 x2 nie ma poniewaaz bylo x2 + 2=0 a jesli jest 2 dodatnia a x nie moze byc zerem to nigdy nie wyjdzie = 0. Wiec tylko x1 - 3. Btw. poprawka byla trudniejsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak log 2;) kurcze nie bylo takie trudne, zamkniete bardziej aten kat na okregu ile wam wyszedl?? 45 stopni czy 60??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zadanie na prędkość rowerzysty w czasie 1h, zwiększyć prędkość o 1km żeby różnica jazdy wynosiła o 6min mniej odp: 25km/h zgadza się????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z potega iloczynowa 81do2 razy 9do4 to bylo 3do16 a wynik tragedia jakies 430069940 cos takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
tak log 2;) kurcze nie bylo takie trudne, zamkniete bardziej aten kat na okregu ile wam wyszedl?? 45 stopni czy 60??
mi 45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktos wyniki z biologii??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ktos podac odpowiedzi z zadan zamkniętych? ;]]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okrag wyszedl 45 stopni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z katem w okregu to 72.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
180:5=36 36*2=72
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 119

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...